Ruszyły zapisy na Boxing & Yoga Camp - nie czekaj zapisz się już dziś!

O obozie

Trenujesz boks? Praktykujesz jogę? Ruszasz się regularnie? A może zawsze chciałaś / chciałeś zacząć?

Jeśli lubisz ruch oraz wypoczynek na łonie natury masz okazję na aktywną regenerację podczas wydłużonego weekendu w świetnym towarzystwie i w przepięknym miejscu!


Nasze jesienne obozy odbywają się w momencie przejściowym, kiedy przyroda powoli przygotowuje się do przejścia w stan uśpienia. Ten wyjątkowy czas spędzisz na wyciszeniu, kontakcie z przepiękną, mazurską naturą, nauce nowych umiejętności ruchowych, saunowaniu, kąpaniu się w jeziorze, wylegiwaniu się na leżaku i masażu!

Brzmi nieźle, co?
Do tego oferujemy przepyszne, domowe jedzenie przygotowaniu w duchu slow-food z lokalnych, świeżych produktów!

Połączenie boksu i jogi? Ależ tak!
Niczym ogień i woda te dwa zupełnie odmienne od siebie, ale jednocześnie wzajemnie się uzupełniające spojrzenia na ruch pomogą Ci lepiej zrozumieć siebie i odzyskać kontakt z ciałem i umysłem.

Kiedy?

Obóz jesienny:

  • 7-10 października (1499 zł)
  • 21-24 października (1499 zł)

Gdzie?

Piękna, osadzona w naturze Osada Dzika Kaczka, okolice Mikołajek. Jest to rodzinne gospodarstwo agroturystyczne. Do dyspozycji mamy pokoje i apartamenty (1-, 2- i 3-osobowe), osobną salę treningową z podgrzewaną podłogą, jadalnię, 20 hektarów łąk i lasów oraz dostęp do jeziora i prywatny pomost. A do tego ciszę, spokój i zdrowe slow-foodowe jedzenie.

Więcej informacji o Dzikiej Kaczce razem z przepięknymi zdjęciami znajdziecie tutaj:
http://dzikakaczka.com/o-nas/

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt mailowy:

info@plant-punch.pl