Ruszyły zapisy na Boxing & Yoga Camp - nie czekaj zapisz się już dziś!

O obozie

Trenujesz boks? Praktykujesz jogę? Ruszasz się regularnie? A może zawsze chciałaś / chciałeś zacząć?

Jeśli lubisz ruch oraz wypoczynek na łonie natury masz okazję na aktywną regenerację podczas wydłużonego weekendu w świetnym towarzystwie i w przepięknym miejscu!


Mamy przygotowaną dla Ciebie ofertę na każdą porę roku! Niżej znajdziesz opis każdego turnusu – od zimowego przez wiosenny i letni aż do jesiennego.

Brzmi nieźle, co?
Do tego oferujemy przepyszne, domowe jedzenie przygotowaniu w duchu slow-food z lokalnych, świeżych produktów!

Połączenie boksu i jogi? Ależ tak!
Niczym ogień i woda te dwa zupełnie odmienne od siebie, ale jednocześnie wzajemnie się uzupełniające spojrzenia na ruch pomogą Ci lepiej zrozumieć siebie i odzyskać kontakt z ciałem i umysłem.

Kiedy?

Terminy poszczególnych turnusów:

 • Zahartuj ducha: 17 – 20 lutego (czw-nd)
 • Obudź Życie: 7-10 kwietnia (czw-nd)
 • Odleć latem: 27-30 sierpnia (sob-wt)
 • Poczuj poruszenie: 6-9 października (czw-nd)

Gdzie?

Piękna, osadzona w naturze Osada Dzika Kaczka, okolice Mikołajek. Jest to rodzinne gospodarstwo agroturystyczne. Do dyspozycji mamy pokoje i apartamenty (1-, 2- i 3-osobowe), osobną salę treningową z podgrzewaną podłogą, jadalnię, 20 hektarów łąk i lasów oraz dostęp do jeziora i prywatny pomost. A do tego ciszę, spokój i zdrowe slow-foodowe jedzenie.

Więcej informacji o Dzikiej Kaczce razem z przepięknymi zdjęciami znajdziecie tutaj:
http://dzikakaczka.com/o-nas/

Zahartuj ducha

Regeneracja cielesno-umysłowa może mieć różne oblicza, a zima to czas próby i wyciszenia. Zimno jest wymagającym, ale szczodrym nauczycielem. Podczas naszego campu będziesz miał / miała okazję:

 • nauczyć się morsować (lub kontynuować swoją praktykę morsowania) nad przepięknym mazurskim jeziorem;*
 • porządnie wygrzać się w saunie;
 • nauczyć się praktyk oddechowych, które poszerzają mentalną siłę oraz zwiększają odporność organizmu.

*Opcja dla chętnych, jeśli nie będziesz czuć się na siłach – nie będziemy Cię oczywiście do niczego zmuszać! Ale będziemy zachęcać do wejścia w kontakt z zimnem w taki lub inny sposób pod naszą opieką – jest to świetna okazja do odkrycia ciekawych rzeczy na temat swojego organizmu.

Nie zabraknie oczywiście miejsca na jogę i boks. Planujemy także trening w stylu boot-camp na świeżym powietrzu!

A po tych wszystkich zmaganiach cielesnych i mentalnych, nakarmimy Cię przepysznym, domowym jedzeniem przygotowywanym w duchu slow-food. W Osadzie Dzika Kaczka wszystkie posiłki przygotowywane są ze świeżych, lokalnych produktów.

Obudź życie

Gdy przyroda budzi się do życia, my zapraszamy Cię do rozkoszowania się jej urokami i bawienia się ruchem. Śniadania oraz obiady na tarasie w promieniach słońca, kolacje przy ognisku pod gwiaździstym niebem, a do tego boks i joga! Poczuj jak smakuje zdrowy i mądry ruch na świeżym, mazurskim powietrzu!

Odleć latem

Jedne z najdłuższych dni w ciągu roku spędzisz na wyciszeniu, kontakcie z przepiękną, mazurską naturą, nauce nowych umiejętności ruchowych i wylegiwaniu się w hamaku. Poza klasycznymi treningami boksu i sesjami jogi zabierzemy Cię:

 • na spływ kajakowy;
 • do Puszczy Piskiej na spacer i sesję rozciągania w naturze.

Poczuj poruszenie

Nasz ostatni obóz w roku odbywa się jesienią, kiedy przyroda powoli przygotowuje się do oddechu i uśpienia. Wydłużony weekend to idealny czas, by złapać trochę przestrzeni w ciele i w umyśle. 

Treningowe sesje podczas campu są wymyślone w ten sposób, by dać Ci jak najwięcej możliwości na rozwój i odkrycia: 

 • od wyciszającej i odżywczej jogi, podczas której możesz lepiej wsłuchać się w swoje ciało i praktykować uważność;  
 • przez trening motoryczny, na którym rozwijasz koordynację, refleks, inteligencję ruchową, siłę, wydolność oraz mobilność; 
 • a na boksie kończąc – niezależnie od Twojego poziomu zaawansowania, będziesz mógł rozwijać swój pięściarski warsztat lub rozpocząć przygodę z boksem – dyscypliną, która uczy pokory i cierpliwości.

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt mailowy:

info@plant-punch.pl