Ruszyły zapisy na Boxing & Yoga Camp - nie czekaj zapisz się już dziś!

Prowadzący zajęcia

Justyna Żełobowska @bjunkaa
– trenerka boksu, reprezentantka Polski w latach 2010-2013, trzykrotna mistrzyni Polski, dwukrotna brązowa medalistka mistrzostw Europy (kadetek i juniorek). Ma na swoim koncie stoczonych 80 walk w boksie olimpijskim. Na co dzień prowadzi treningi w Żoliborskiej Szkole Boksu, gdzie z powodzeniem udowadnia, że boks to dyscyplina sportu, którą może uprawiać każdy – bez względu na wiek czy płeć.

Jakub Sawicki @plantpunch
– trener personalny z wieloletnim doświadczeniem, trener przygotowania motorycznego, fanatyk ruchu i sportu, który przez całe swoje życie eksploruje możliwości ludzkiego ciała. Obecnie współpracuje z kadrą narodową juniorek w boksie olimpijskim jako trener przygotowania fizycznego. Uwielbia pracować także z osobami trenującymi rekreacyjnie – pomaga im znaleźć zdrowy balans w podejściu do ruchu, odzyskać zdrowie i sprawność, a także czerpać przyjemność i radość ze świadomego, mądrego kontaktu ze swoim ciałem.

Katri Szacinsky @joginkaznatury
– dyplomowana instruktorka jogi integralnej, która łączy podczas zajęć elementy jogi B.K.S. Iyengara, jogi powięziowej i regeneracyjnej. Najczęściej pracuje z osobami, które łączą wiele ról i zwykle żyją na co dzień w stresie. Trudno im się wyciszyć, odpocząć, odpuścić. I choć bardzo tego potrzebują, nie wiedzą jak się pozbyć napięcia i jak się rozluźnić.
Prywatnie żona, mama dwójki chłopców, która porzuciła miasto, żeby żyć z rodziną bliżej natury i bliżej siebie.

Nikodem Małecki
– student fizjoterapii, dyplomowany masażysta. Wykonuje masaż intensywny. Wspomagam się pracą na punktach spustowych oraz wieloma technikami shiatsu. Każdy pacjent z jest dla mnie wyzwaniem – nie ma mowy o rutynie. Efekty terapeutyczne podtrzymuje za pomocą baniek próżniowych, kinesiotapingu oraz terapii narzędziowej. W wolnych chwilach dużo spaceruje i zachwyca się dobrą czekoladą.

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt mailowy:

info@plant-punch.pl